Set domeček Přátel s předzahrádkou a vodní dráha s jeřábem Friends House Life Smoby s plachetnicemi a loďka s vodním dělem a vozík

Popis produktu

Domeček Přátel Life a vodní dráha s jeřábem, plachetnicemi, vodním dělem a zahradní vozík tvoří špičkový set hraček pro všechny děti od 3 let. Hračky od evropských značek Smoby, AquaPlay a Écoiffier spolu barevně a designově ladí, vytvoří na vaší zahradě nádherné herní centrum. Realistický domek s kuchyňkou se 17 doplňky a předzahrádkou s vozíkem a zahradním nářadím zabaví chlapce a dívky při hře na povolání zahradníků a kuchařů. Těšit se mohou také na vodní dráhu s loďkami a člun s vodním dělem, díky kterým poznávají fyzikální vlastnosti vody hravou formou. 

Domeček s kuchyňkou a zahrádkou Friends House Life Smoby rozšiřitelný

Domeček Friends House od francouzského výrobce Smoby je moderní domeček do zahrady, se kterým si zahraje i několik dětí již od 3 let. Originální domek se vyznačuje stabilní konstrukcí a pevnými dvojitými stěnami, které odolávají i nepříznivému počasí. Pestrobarevný domeček si zachová své krásné barvy po dlouhá léta díky UV filtru, který chrání barvy před vyblednutím. Realistický domeček pro děti vyniká vysokou stabilitou a pevností, jeho součástí je také piknikový stůl s lavicemi, předzahrádka se 2 květináči a letní kuchyňka s doplňky, takže si chlapci a dívky zahrají i množství her na různé profese. V přední části domku jsou otevíratelná poloviční dvířka s poštovní schránkou, 2 velká okna a 1 okénko pod střechou, také elektronický zvonek se 3 zvuky.

Zahradní domek má tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhledem dřeva na stěnách, na kterých jsou znázorněny i motivy se zvířátky. Šedá střecha působí realistickým dojmem, boční stěny domku mají klasický cihlový reliéf. Originální francouzský design zaujme všechny děti na první pohled. Při hře s domečkem si rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti, napodobují dospělé. Zahradní domek s předzahrádkou a kuchyňkou má rozměry 171*217*172 cm, lze k němu dokoupit i originální doplňky a příslušenství. Elektronický domeček funguje na baterie 2 x AAA/1,5V/LR03 (nejsou součástí balení). Při výrobě domku bylo použito až 61 % recyklovaných plastů, díky čemuž výrobce výrazně přispěl k ochraně životního prostředí.

Vodní dráha Container Port AquaPlay s pohyblivým kontejnerovým jeřábem se 2 figurkami a mlýnem

Vodní dráha pro děti AquaPlay Container Port je originální vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvídka Bo a postavičku hrošice Wilmy. K tomu na dítě čeká i skvělý mlýn, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a originální pohyblivý kontejnerový jeřáb, se kterým se vaše ratolest dosyta vyhraje. Když si dítě vodní dráhu poskládá, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i více dětí. Celková výška vodní hry je 25 cm, její rozměry jsou 104*90*25 cm.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit se s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice.

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay s 2metrovým dostřelem a kapitánem krokodýlem Nilsem

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay je vynikající doplněk k vodním drahám AquaPlay, ale děti si s ní mohou hrát i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má originální vlastnost, díky které si ji oblíbí kluci i holky již od 3 let. Loďka disponuje vodním dělem, které má dostřel až 2 metry. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Součástí loďky je i figurka kapitána – zeleného krokodýla Nilse, se kterým zažijí děti spoustu radostných chvil. Loďka AquaPlay má rozměry 15*8*5 cm a je kompatibilní se všemi vodními dráhami AquaPlay a také s LEGO Duplo.

Vozík se zahradním nářadím Garden&Seasons Écoiffier s 8 doplňky od 18 měsíců

Vozík se zahradním nářadím Gardens&Seasons je výborná hračka, se kterou se zabaví všichni malí zahradníci již od 18 měsíců. Chlapce i dívky potěší krásný vozík v tyrkysové barvě na dvou kolečkách, do kterého si děti mohou pokládat plastové zahradnické nářadí. K dětskému nářadí, které naleznete v balení, patří 2 květináče, lopatka, konvička, hrábě, nůžky, malá motyčka a kolík na sázení. Tyto doplňky se výborně hodí jako dárek pro neposedné děti, které mají rády pobyt na čerstvém vzduchu. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro nejmenší podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy o dobrodružstvích na zahrádce.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Francouzská značka Écoiffer nabízí kvalitní hračky za přiměřené ceny.

Doprava 99

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost35,5 kg / 39,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvabílá
Set produktůAno
gift SS2025ECO528 Vozík s hračkami SS25
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.